Firemní kultura

Domov, chata, zahrada nebo kancelář, to je Sconto Nábytek.

Německá společnost Sconto dodává kvalitní nábytek střední Evropě už přes 25 let. Za tu dobu jsme vytvořili nejen domovy a kanceláře, ale i místa pro odpočinek, rekreaci a zábavu pro celé generace zákazníků a stále hledáme cesty, jak být ještě lepším obchodem. Náš sortiment tvoří svět kolem vás.

Náš tým pro Českou Republiku tvoří už několik stovek zaměstnanců a stále rosteme. Hledáme nové talenty, kteří by náš tým rozšířili a posunuli nás dál. Díky tomu, že se česká pobočka těší vysoké míře nezávislosti, můžeme nabízet celé spektrum různých zaměstnání. Mohou u nás nalézt práci nejen odborní poradci zákazníka, skladníci, vedoucí pracovníci, administrativa, ale i mnoho dalších profesí, které potřebujeme ke svému rozvoji a fungování úspěšné společnosti na českém trhu.

Tak, jako by každá velká a úspěšná společnost měla, ve Scontu vytváříme lidské pracovní prostředí. Věříme, že každý zaměstnanec přímo ovlivňuje náš úspěch a růst. Nabízíme škálu zaměstnaneckých benefitů a za věrnost a dlouhodobou spolupráci, nabízíme našim zaměstnancům i týden dovolené navíc.

Zajímá vás, co bude dál? Pokud jsme Vás zaujali a hledáte novou karieru a solidního zaměstnavatele, podívejte se na možnost kariéry u společnosti SCONTO Nábytek. Možná Vás oslovíme svojí nabídkou volného pracovního místa a spolu s námi se budete podílet na vytváření domova pro další generace našich zákazníků.