Sconto Nábytek je součástí německého koncernu Hoffner, který patří k největším prodejcům nábytku v Evropě. V České republice a na Slovensku již více než 20 let neustále rozšiřujeme síť obchodních domů s rozsáhlým sortimentem nábytku a bytových doplňků a úspěšně pomáháme tisícům našich zákazníků naplňovat jejich sny o krásném bydlení.

SOCIAL MEDIA MANAGER - PRAHA ZLIČÍN

Tvoje pracovní náplň bude:

- Tvorba atraktivního obsahu (příprava redakčních plánů, copywriting, získávání multimediálního obsahu) pro profily na sociálních sítích (Facebook, Instagram, Pinterest apod.)
- Exekuce marketingových kampaní na soc. sítích a komunikačních projektů
- Vytváření a optimalizace placených kampaní na sociálních sítích
- Spolupráce s externí content agenturou (digitální, PR, social media apod.)
- Správa kampaní a landingpages na e-shopu sconto.cz / sconto.sk
- Monitoring konkurence na sociálních sítích
- A vše nové

Co ti nabízíme:

- Atraktivní mzdové ohodnocení
- Progresivní nárůst dovolené až do délky 5 týdnů
- Stravenky
- Zaměstnanecké slevy na nákup zboží z naší nabídky
- Věcné dary a finanční příspěvky při životních jubileích a pracovních výročích
- Zvyšování kvalifikace formou odborných školení
- Praxi v rostoucí nadnárodní společnosti
- Nástup ihned a nebo dohodou
- Kurzy německého jazyka

Co by jsi měl ovládat:

- Znalost sociálních sítí a jejich formátů
- Zkušenosti se správou profilů a community managementem
- Kreativita
- Praxi jako social media specialist / manager pro Facebook / Instagram minimálně rok, to je pro nás důležité!
- Copywriting v českém jazyce
- Schopnost vytvářet atraktivní obsah a pracovat s ním
- Znalost MS Office, Facebook Business Manager, ZoomSphere, Adobe Photoshop nebo jiného grafického programu

Informace o pozici

Místo pracoviště

Řevnická 170/4, 155 21  Praha-Třebonice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (výborná)

Zadavatel

Sconto Nábytek, s.r.o.

Kontakt

Erika Gruntová
Telefon: 734 870 954