Sconto Nábytek je součástí německého koncernu Hoffner, který patří k největším prodejcům nábytku v Evropě. V České republice a na Slovensku již více než 20 let neustále rozšiřujeme síť obchodních domů s rozsáhlým sortimentem nábytku a bytových doplňků a úspěšně pomáháme tisícům našich zákazníků naplňovat jejich sny o krásném bydlení.

SPRÁVCE OBSAHU PRODUKTOVÉHO KATALOGU E-SHOPU

Společnost Sconto Nábytek, s.r.o. , přední prodejce nábytku a bytových doplňků, provozuje kromě sítě prodejen na českém a slovenském trhu, úspěšně zavedené E-shopy www.sconto.cz a www.sconto.sk . Pro jejich další rozvoj a zvyšování jejich výkonu rozšiřujeme pracovní tým o další osobu na pozici:

Pracovní náplň:

tvorba a kontrola popisů produktů
tvorba dalšího obsahu stránek s dodržením pravidel SEO
editace obsahových/SEO textů
kontrola grafických podkladů, editace a základní úprava fotografii a videí
správa stávajícího obsahu produktového katalogu
komunikace s centrálním nákupem a dodavateli za účelem získání podkladů k tvorbě popisu

Požadavky:

aktivní zkušenost s psaním textů a vytvářením obsahu
středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou
výborná znalost českého jazyka a pravopisu
základní znalost online prostředí a SEO
základní orientace v sortimentu nábytku výhodou
marketingový pohled na tvorbu a správu obsahu
znalost německého nebo polského jazyka je výhodou
znalost práce s PC, MS Office (Photoshop výhodou)
schopnost práce v týmu a zároveň samostatný a iniciativní přístup k práci

Nabízíme:

○ Perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující nadnárodní společnosti
○ Atraktivní zaměstnanecké slevy na nákup zboží z naší nabídky
○ Věcné dary a finanční příspěvky při životních jubileích a pracovních výročích
○ Progresivní nárůst dovolené až do délky 5 týdnů
○ Stravenky ve výši 90,-Kč
○ Nástup ihned nebo dohodou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Řevnická 170/4, 155 21  Praha-Třebonice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Němčina (základní), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Sconto Nábytek, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Erika Gruntová
Telefon: 734 870 954