Sconto Nábytek je součástí německého koncernu Hoffner, který patří k největším prodejcům nábytku v Evropě. V České republice a na Slovensku již více než 20 let neustále rozšiřujeme síť obchodních domů s rozsáhlým sortimentem nábytku a bytových doplňků a úspěšně pomáháme tisícům našich zákazníků naplňovat jejich sny o krásném bydlení.

DEKORATÉR/KA OBCHODNÍCH DOMŮ PRO ČESKO

Máte rádi tvořivou práci? Je Vám blízké aranžérství a dekorace?

Pak jste pravděpodobně vhodným kandidátem na pozici

Náplň práce:

○ Pomoc při péči o vizuální vzhled obchodních domů
○ Práce na ploše obchodního domu - aktivní dekorování kójí, prezentace sortimentu

Nabízíme:

○ Perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující nadnárodní společnosti
○ Zvyšování kvalifikace formou odborných školení
○ Atraktivní zaměstnanecké slevy na nákup zboží z naší nabídky
○ Věcné dary a finanční příspěvky při životních jubileích a pracovních výročích
○ Progresivní nárůst dovolené až do délky 5 týdnů
○ Stravenky
○ Smlouvu na dobu neurčitou

Požadujeme:

○ Ochotu cestovat po obchodních domech /lokalita ČESKO/
○ Aktivní řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič/podmínka/
○ Orientace na dosahované výsledky
○ Kreativita
○ Zkušenost s prací na plotru
○ Alespoň 1 rok praxe v oboru Aranžérství / Dekorací

Zkuste šanci u nás !

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jeremiášova 947/16, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Sconto Nábytek, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Josef Dvořák
Jeremiášova 947
155 00  Praha-Stodůlky
ČR