Sconto Nábytek je součástí německého koncernu Hoffner, který patří k největším prodejcům nábytku v Evropě. V České republice a na Slovensku již více než 20 let neustále rozšiřujeme síť obchodních domů s rozsáhlým sortimentem nábytku a bytových doplňků a úspěšně pomáháme tisícům našich zákazníků naplňovat jejich sny o krásném bydlení.

GRAFIK MARKETINGOVÉHO ODDĚLENÍ - PRAHA 5 ZLIČÍN

Na posílení našeho týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici

Náplň práce:

o sazba reklamních letáků
o grafické návrhy
o příprava tiskových dat
o webové bannery
o fotografování bytových doplňků v profesionálním fotostudiu

Nabízíme:

o pracoviště přímo u metra Zličín
o pružnou pracovní dobu
o práce v moderní uzavřené kanceláři (nikoliv openspace)
o zkušený a přátelský kolektiv
o progresivní nárůst dovolené až do délky 5 týdnů
o občerstvení na pracovišti
o sleva na firemní výrobky/služby
o stravenky
o vzdělávací kurzy, školení
o věcné dary a finanční příspěvky při životních jubileích a pracovních výročí
o jazykový kurz NJ

Požadujeme:

o pokročilou znalost programů rodiny Adobe - InDesign, Photoshop, Illustrator
o zkušenost s pořizováním a úpravou produktové fotografie
o kreativní myšlení
o zodpovědný přístup k práci
o schopnost pracovat v týmu
o pozice je vhodná pro absolventy

Staňte se i Vy členem našeho týmu!

Informace o pozici

Místo pracoviště

Řevnická 170/4, 155 21  Praha-Třebonice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Sconto Nábytek, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Zdeněk Jásek