SCONTO Nábytek je součástí německého koncernu Hoffner, který patří k největším prodejcům nábytku v Evropě. V České republice a na Slovensku již více než 20 let neustále rozšiřujeme síť obchodních domů s rozsáhlým sortimentem nábytku a bytových doplňků a úspěšně pomáháme tisícům našich zákazníků naplňovat jejich sny o krásném bydlení.

MONTÉR NÁBYTKU NA OD V BRNĚ

Na posílení našeho týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici

MONTÉR NÁBYTKU NA OBCHODNÍM DOMĚ V BRNĚ

Náplň práce:

○ Běžná péče o objekt obchodního domu (běžná údržba)
○ Montáž nábytku vystavovaného v prostorách obchodního domu společnosti
○ Oprava a seřizování nábytku na ploše obchodního domu

Nabízíme:

○ Dobré finanční ohodnocení
○ Perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující nadnárodní společnosti
○ Zvyšování kvalifikace formou odborných školení
○ Atraktivní zaměstnanecké slevy na nákup zboží z naší nabídky
○ Věcné dary a finanční příspěvky při životních jubileích a pracovních výročích
○ Progresivní nárůst dovolené až do délky 5 týdnů
○ Stravenky
○ Práci bez nočních směn

Požadujeme:

○ ÚSO/SŠ
○ Zkušenosti s montáží nábytku
○ Komunikativnost, zodpovědnost, spolehlivost a preciznost
○ Fyzickou zdatnost
○ Ochotu pracovat v nerovnoměrně rozvržené pracovní době a během dvou víkendů v měsíci

Staňte se i Vy členem našeho týmu!

Informace o pozici

Místo pracoviště

Svratecká 879, 664 42  Modřice-Modřice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Sconto Nábytek, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro důchodce.

Kontakt

Jásek Brno