SCONTO Nábytek je součástí německého koncernu Hoffner, který patří k největším prodejcům nábytku v Evropě. V České republice a na Slovensku již více než 20 let neustále rozšiřujeme síť obchodních domů s rozsáhlým sortimentem nábytku a bytových doplňků a úspěšně pomáháme tisícům našich zákazníků naplňovat jejich sny o krásném bydlení.

POKLADNÍ OBCHODNÍHO DOMU

Na posílení našeho týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici

Náplň práce:

○ Výpomoc na úseku pokladen
○ Komunikace se zákazníky

Nabízíme:

○ Perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující nadnárodní společnosti
○ Zvyšování kvalifikace formou odborných školení
○ Atraktivní zaměstnanecké slevy na nákup zboží z naší nabídky
○ Věcné dary a finanční příspěvky při životních jubileích a pracovních výročích
○ Progresivní nárůst dovolené až do délky 5 týdnů
○ Stravenky

Požadujeme:

○ USO/SŠ
○ Praxe v maloobchodě je výhodou
○ Organizační a komunikační schopnosti
○ Ochotu pracovat v nerovnoměrně rozvržené pracovní době a během víkendů

Staňte se i Vy členem našeho týmu!

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jeremiášova 947/16, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Sconto Nábytek, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro důchodce.

Kontakt

Jásek Stodůlky